Delta Laboratuvar Tezgah Sistemleri

  • +90 212 691 0 777
  • +90 538 485 23 05
  • [protected email address]

Biyogüvenlik Kabinleri

Biyogüvenlik kabinleri iki ana boyut üzerinde üretilir. Bunlar, 90*70*150+70 cm ve 120*70*150+70 cm’dir.

Laboratuvarların önemli bir ürünü olan biyogüvenlik kabinleri, Yüksek verim parçacık yakalama filtresine sahip bir mekanizma ile çalışmaktadır. Bu sayede personeli ya da deneyi gerçekleştiren kişileri, deneyin sonuçlarına göre çıkacak olan sağlığa zararlı maddelerden korumaktadır. Genel olarak laboratuvar ortamında bulunan bulaşıcı mikroorganizmalar ya da patojenler ve diğer malzemeler üzerindeki atık havayı dönüştürür ve filtre eder. Bu sayede çeşitli deney alıştırmalarında güvenle kullanabilirsiniz. Çevreyi ve personeli en etkili şekilde deneyin negatif sonuçlarından korumak için tasarlanmakta olan bu kabinleri firmamızdan pek çok seçenekle bulabilirsiniz.

Zararlı olan bakteri ve virüslerden bir şekilde kurtulmak için çeşitli atık hava filtreleri ile tasarlanmış olan bu kabinler, kendi içinde de ön plana çıkarılmaktadır. Bu yüzden bu kabin süreçlerine hemen erişebilirsiniz. İlaç yapım alanlarında özellikle kullanılan bu kabinler pek çok çeşitle hizmet sunmaktadır. Üç farklı tasarımla ön plana çıkan bu ürünler, sahip oldukları koruma donanımlarına göre sınıflandırılmaktadır. Sınıf arttıkça koruma seviyesi de aynı oranda yükselmektedir.

Biyogüvenlik Kabinlerinin Genel Özellikleri

-          Mikroorganizmaları ve bakterileri özel olarak tutar ve etrafa yayılmasını engeller

-          Çalışanların üzerinde çalışmış olduğu bakterilerden etkilenmesini engeller

-          İlaç hazırlama işlemlerinde de oldukça güvenlidir ve ilaç firmalarının vazgeçilmez ürünlerindendir

-          İncelenen mikroorganizma ve bakterilere karşı ışık donanıyla birlikte çok daha fazla inceleme imkanı sağlar

 

Bu ve daha fazla özelliğe sahip olan biyogüvenlik kabinlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
3WTURK CMS v8.3.1