Delta Laboratuvar Tezgah Sistemleri

  • +90 212 691 0 777
  • +90 538 485 23 05
  • [protected email address]

Çeker Ocaklar

Özellikle kimyasal ürünleri saklamak adına kullanılan çeker ocakları firmamızdan temin edebilirsiniz. Deney yapmak için üretilen ve deney yaparken oldukça güvenli bir ortam oluşturan ocaklara çeker ocak diyoruz. Deneylerde ve testlerde açığa çıkan yoğun kokuları, ısıları ve asit gibi sonuçları bu sayede absorve edebiliyoruz.

Deneylerde güvenli ve etkili bir çalışma yapmak, emniyeti en üst seviyede tutmak için çeker ocakları kullanabilirsiniz. Kullanılan ürünün özelliklerine göre farklı şekil ve modeller olarak üretilen bu ürünler için, laboratuvar tezgahı da deniyor. Çeker ocaklar özel olarak kendi havalandırma sistemlerine sahiptir ve deneyde meydana çıkan rahatsız edici bileşenleri ortadan kaldırır ve etrafa yayılmasını önler.

Çeker ocakları, bilinen belli başlı özellikleri ile karşımıza çıkıyor. İlk olarak öngörülen bütün laboratuvarlarda bu tip ocak ve tezgahları rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Sağlık ve hijyen olarak oldukça önemli olan bu tezgahlar için hemen bize ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Taşıyıcı kısma sahip olan bu ürün, özellikle ağırlık sistemini dengede tutacak bir yapıdadır.

Özelleştirilebilir Çeker Ocaklar

Bu ürünler yapılacak olan işleme ve deneye göre özelleştirilebiliyor. Kendi laboratuvarınıza göre farklı şekilde özelleştirebiliyorsunuz. Tezgahların yüzeyleri de polipropilenden meydana geliyor ve paslanmayan ve uygunluğu maksimum seviyede olan ürünlerden üretilmektedir. Sağlığa zararı yoktur ve korozyona uğramamaktadır. Bu ürünler oldukça hijyenik bir biçimde kullanılır. Rahat bir çalışma yapabilirsiniz. Firmamızda bu ürünlere dair detaylı çalışmaları da görebilirsiniz. 

Uçucu tehlikeli maddeler, tozlar veya aerosollerle çalışırken, personelin korunması en büyük önceliğimizdir. Bu tür çalışmalar bu nedenle bir çeker ocakta yapılmalıdır. Deltalab çeker ocaklar sadece ilgili tüm testlerde en iyi sonuçları elde etmekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcılara iş süreçlerini kolaylaştıran ve dolayısıyla daha da güvenli hale getiren ergonomik avantajlar sunar.

Azaltılmış enerji tüketimi- artan karlılık prensibine göre EN 14175’e göre test edilen çeker ocaklarımız çalışma alanının ön kenarındaki hava giriş profili sayesinde ortam kirletici emisyonlar taşıyabilecek türbülansı önler.

 
3WTURK CMS v8.3.1