Delta Laboratuvar Tezgah Sistemleri

  • +90 212 691 0 777
  • +90 538 485 23 05
  • [protected email address]

Havalandırmalı Kimyasal Madde Saklama Dolabı: Laboratuvarlarda gerekli olan birçok kimyasal, depolama sırasında duman salmaktadır. Bunlar sağlığa zararlı olabilir ve laboratuvar personeli için rahatsızlık yaratabilir. Bir kimyasal depolama kabini ile bu tür sorunlar basitçe ortadan kaybolur. Depolanan kimyasallardan çıkan dumanlar sürekli havalandırma ile etkin bir şekilde uzaklaştırılır ve laboratuvar havasına girmez.

Yangına Dayanıklı Kimyasal Madde Saklama dolabı:  Yangına karşı dayanıklı kimyasal saklama dolapları laboratuvarlarda yanıcı patlayıcı sıvı kimyasalların depolandığı depolardır. Aleve ve ısıya izole edilmiş dolaplar yangın anında otomatik olarak kilitlenip yangın dayanım flitlerini harekete geçirip laboratuvarlardaki insanların hızlıca odayı boşaltması için vakit sağlar.

Asit-Baz Dolabı: Aşındırıcı kimyasal  maddelerin profesyonel ve güvenli olarak saklanması amacıyla imal edilmiş olan asit&baz saklama kabinleridir. Birbiri ile reaksiyona girebilecek asit ve bazların ayrı ayrı depolanmasına imkan sağlar. Her bölmenin kendine ait ayrı bir havalandırma sistemi mevcuttur.

Tüp Stoklama Dolapları: Laboratuvar içerisinde kullanılacak Endüstriyel gaz tüplerinin muhafazasında kullanılır. Basınçlı tüpler için güvenlikli stoklama dolapları, özellikle iç mekan da kullanıma uygundur. DIN En 14470-2’ye göre uygun olmalıdır. Yangın esnasında çalışanların çalışma alanının terk etmesine imkan sağlamalıdır.

 
3WTURK CMS v8.3.1