Delta Laboratuvar Tezgah Sistemleri

  • +90 212 691 0 777
  • +90 538 485 23 05
  • [protected email address]

Hakkımızda

Delta Laboratuvar Sistemleri kuruluşundan itibaren 30 yılı aşkın sektörel tecrübe ve birikim sahibi personeli ile etkin, kaliteli çözümler sunan ve yenilikçi vizyonu ile kısa süre içerisinde sektörün en önde gelen üretici firmalarından birisi olmuştur. Delta Laboratuvar olarak, uzman ekibimiz ile çalışma alanlarınızı planlıyor, sektörünüzün gerekliliklerini karşılayacak uygun tasarımları uluslararası standartlara uygun olarak belirliyor, çalışma alanlarınıza uygun ürünleri seçiyor ve sonrasında tüm bu çözümleri bir araya getirerek yaptığımız uygulamalarla sizlere daha güvenli ve verimli çalışma ortamları yaratıyoruz. Ürünlerimizi global pazarda kabul görmüş kalite ve tasarım standartlarında üretiyor ve bunu belgelendiriyoruz. 

Laboratuvar ile ilgili tüm mimari, elektrik ve mekanik işlerinde sizlerin en yakın çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. 2016 yılında Ortadoğu ile başlayan ihracat hacmimiz, günümüzde artarak 35 ülkeye ulaştı.

Delta Lab. Kurulduğundan bu yana ilke edindiği temeller değerlerine sahip çıkarak laboratuvarınızın projelendirilmesinden kurulumuna kadar geçecek sürede anahtar teslim tüm sistemler konusunda sürdürülebilir etkin çözümler sunmayı amaçlar.

 

Şenol ÜRER
GENEL MÜDÜR

 
3WTURK CMS v8.3.1