Delta Laboratuvar Tezgah Sistemleri

  • +90 212 691 0 777
  • +90 538 485 23 05
  • [protected email address]

Laboratuvar Mobilyaları

Laboratuvar mobilyaları, laboratuvarlarınızı oluşturan sabit bileşenler olarak en önde gelen ürün grubudur.

Kenar Tezgahlar, Orta (Ada) Tezgahlar, Doküman ve Malzeme Dolapları vb. bileşenler bu grup içerisinde yer alan öncelikli ekipmanlardır. Laboratuvar ortamında ihtiyaç duyulan mobilyaları belirlerken, mobilyaları oluşturan bileşenler yapılacak çalışmalara göre tercih edilmeli, oluşturulacak konfigürasyonlar ön görülen ihtiyaçlara optimum çözümleri sunacak özelliklerde olmalıdır. 

Laboratuvarınız için sabit bileşenler gurubu olarak ön plana çıkan bu mobilyaları sizin için derlemek istiyoruz. Profesyonel öğrenme laboratuvarları, okul sınıfları için üretim alanı mobilyaları, okullar için laboratuvar dolapları, kimya laboratuvar kurulumu seçenekleri ve daha pek çok laboratuvar yapısı için mobilyalar sunmaktayız. Şirketimiz bünyesinde üretilen mobilyalar için tezgah sistemleri, malzeme dolapları, laboratuvar ortamının bütün detaylı malzemeleri ön plana çıkarılıyor.

Uzman ekibimizle birlikte yaptığımız çalışmalarda üretimlerden teslimata kadar sizlere hizmet sunuyoruz. Keşif için özellikle bir çalışma yapıyoruz. İsteğinize göre ahşap, cam kapaklı ya da daha detaylı çalışmaları kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Robotik laboratuvarlardan tutun da biyoloji laboratuvarına kadar pek çok deney için etkin ve uygun ortamlar oluşturmak adına gerekli mobilyaları sizlere sunuyoruz.

Laboratuvar Dolapları

Laboratuvar Dolapları, tüp dolapları, kimyasal ürünler için tercih edilen dolaplar en çok tercih edilen ürünlerden oluyor. Ürünler için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Geleceğin sınıfları ve optimum çalışma çözümleri için etkili ürünlerle sizlere hizmet sunuyoruz. Bu mobilyaları özel olarak ürettiğimiz için ölçülere göre hizmet sunmaktayız.

Daha detaylı ve profesyonel, garantili hizmetler adına fiyat teklifi almak isterseniz bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Laboratuvar Mobilyaları üretimi konusunda özellikle biyoloji, kimya, fizik ve diğer bütün laboratuvar mobilyaları konusunda detaylı bir çalışma yapıyoruz. Sağladığımız hizmetler adına zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. DeltaLAB olarak laboratuvar sistemlerine dair aktif bir hizmet sunmaktayız.

 
3WTURK CMS v8.3.1