Delta Laboratuvar Tezgah Sistemleri

  • +90 212 691 0 777
  • +90 538 485 23 05
  • [protected email address]

Misyonumuz

Zamanında gerçekleştirilen projeler, her sektörde olduğu gibi bu sektörde de oldukça önemlidir. Bundan dolayı, projelerimizi belirlediğimiz kalite standartlarında oluşturmak şartıyla, projemizi her zaman müşterimize ilettiğimiz süre içinde eksiksiz bir şekilde teslim etme kararlılığındayız.

Hedeflerimiz arasında Deltalab olarak bizlerin oldukça önem verdiği diğer bir şey ise; bu alanda lider konumda olma kararlığını sürdürebilmek için sürekli kendini yenileyen ve sektöre yenilikler getirmede öncü bir konumda bulunmaktır. Bu nedenle, Ar-ge çalışmaları üstünde kararlılıkla durarak, bu alana yoğun yatırımlar yapıyoruz. Tüm bu kararlılığımızın tek bir dayanak noktası vardır. O da, müşterilerimize en iyi ve en kaliteli deneyimleri sunmak ve memnuniyetlerini en üst noktaya ulaştırmaktır.

Vizyonumuz

Deltalab, bu alandaki serüvenine başlarken birçok firmanın cesaret edemediği çok büyük bir vizyon oluşturmuştur. Sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda tüm dünyada alanının en iyi firması olma arzusuyla yolumuza devam etmekteyiz. Yaptığımız yatırımlar, sahip olduğumuz kaliteli personeller ve vizyonumuz ile birlikte bu noktaya ulaşacağımıza tüm kalbimizle inanıyoruz.

Şu ana kadar oluşturduğumuz projelerden ve değerli müşterilerimizin geri bildirimlerinden aldığımız istatistikler, bizlere doğru yolda ilerlediğimizi gösteren en kıymetli verilerdir.

 
3WTURK CMS v8.3.1