Delta Laboratuvar Tezgah Sistemleri

  • +90 212 691 0 777
  • +90 538 485 23 05
  • [protected email address]

Diş Laboratuvarı

Özellikle diş protez laboratuvarı olarak bilinen bu laboratuvarlar, diş laboratuvarı olarak karşımıza çıkıyor. Diş hekimi eliyle hastadan elde edilen ölçülerin modellenmesi ve kayıtlar üzerinde tutularak bir protez ya da ortodontik aygıtlar yapılması gibi işlemler için bu laboratuvarlar kullanılmaktadır. Bu laboratuvar içinde gerekli olan çalışmaları diş teknisyenleri bizzat ince hesaplamalarla yapmaktadır.

Protezlerle ilgili olarak diş kaybını önleyecek pek çok ürünün yapımında diş laboratuvarlarının etkisi de büyüktür. Laboratuvar içerisinde ihtiyaç duyulan ürünleri hazırlayan firmamız, bu konuda uzmanlar ve teknisyenlerle birlikte bir hizmet üretmektedir. Diş laboratuvarı için gerekli olan çalışma malzemelerini sitemiz üzerinden inceleyebilir ve bize ulaşarak detaylı bilgiler alabilirsiniz. Diş teli yapmak için kullanılan ürünler, özel lamine malzeme üretiminde kullanılan malzemelerin çalışma ortamı ve laboratuvar içerisinde geçerli olan bütün ürünleri firmamızdan elde edebilirsiniz. Laborantların bu konuda özel olarak bir çalışma sürdürdüğünü söyleyebiliriz.

Protez diş laboratuvarıyla ilgili olarak Cad / Cam sistemleriyle birlikte dijital olarak üretilen diş protezlerinin makinelerinden tutun da, seramik yapılara kadar pek çok restorasyon ürünlerine erişebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
3WTURK CMS v8.3.1